Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego (WSK-Poznań) aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 3 Poznań

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie przestrzegania w Spółce przepisów jakościowych,
  • Nadzór nad zgodnością dokumentacji jakościowej z wymogami prawa,
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową (np. plany kontroli) obejmujące planowanie tworzenia dokumentacji, opiniowanie i zatwierdzanie,
  • Utrzymanie i rozwój systemu zarządzania jakością (np. wg ISO 9001),
  • Przeprowadzenie wdrożenia systemu bezpieczeństwa wyrobów lotniczych SMS oraz AS 9100,
  • Nadzór nad systemem jakościowych audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wprowadzanie działań korygujących,
  • Ciągłe doskonalenie procesów jakościowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Praktyczna znajomość procedur zapewnienia jakości,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Proaktywność i samodzielność w planowaniu i realizacji zadań,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Mile widziane: doświadczenie we wdrażaniu Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK) oraz Koncesji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet niezbędnych szkoleń,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, także dla najbliższej rodziny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w oparciu o filozofię work-life balance.

Benefity:

  • dofinansowanie do karty sportowej MultiSport,
  • pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
  • paczki na święta dla dzieci pracowników,
  • płatny urlop menstruacyjny w wymiarze 1 dnia miesięcznie.

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.