Elektryk

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego (WSK – Poznań) aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 3 Poznań

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych poprzez prewencyjne prace konserwacyjne oraz bieżące naprawy,
  • remonty maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania (analizowanie źródeł przyczyn awarii),
  • organizacja i prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • kontrola urządzeń pod względem BHP w aspekcie zastosowanych rozwiązań technicznych,
  • dbałość o podnoszenie kluczowych wskaźników efektywności procesu utrzymania ruchu,
  • prowadzenie rejestracji zdarzeń w oprogramowaniu klasy CMMS,
  • uczestnictwo w pracach instalacyjnych i modyfikacjach,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień.

Nasze wymagania:

  • min. wykształcenie średnie techniczne, kierunek automatyka lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień z obszaru elektroniki (mile widziane),
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia grupy „G1” z zakresu eksplantacji „E”,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ponad 100-letniej tradycji,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • perspektywę długoterminowej współpracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w oparciu o filozofię work-life balance,
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
  • paczki na święta dla dzieci pracowników,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską- tramwajami linii: 3, 11 oraz autobusami linii: 174, 189, 194.

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.