Dostawcy

Lista poszukiwanych materiałów i komponentów

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Poznaniu istnieje od ponad 100 lat. Przez ten okres nasza firma wyspecjalizowała się w obróbce materiałów najwyższej jakości. Zlecamy produkcje naszych podzespołów i materiałów, które są skrupulatnie sprawdzane pod względem jakości. Są to materiały produkowane zgodnie z naszymi wymogami i są dedykowane naszej produkcji.

Przez ciągłe doskonalenie rozumiemy także nawiązywanie współpracy z dostawcami, którzy mogą walnie przyczynić się do naszego sukcesu. Cenimy dostawców, którzy przestrzegają najwyższych norm jakościowych, jednocześnie rozumiejąc naszą potrzebę uzyskania konkurencyjnych cen i innowacyjnych rozwiązań.

Poszukujemy dostawców:
– stali oraz blach,
– kooperantów świadczących usługi cięcia laserem, obróbki skrawaniem, kadmowania, chromowania,
– producentów spieków metali proszkowych,
– producentów materiałów wykorzystywanych do produkcji pomp wtryskowych.

Kontrahencie, jeśli twoja firma również stawia sobie za cel najwyższą jakość produkowanych wyrobów i posiadasz w swojej ofercie ww. materiały– skontaktuj się z nami.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.