WSK-Poznań Wybitnym Eksporterem Roku 2023

wybitny eksporter roku

Z przyjemnością informujemy, że WSK-Poznań została uhonorowana tytułem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2023” za Eksportowy Produkt Roku 2022 – tj. za eksport głowic DPA pompy wtryskowej.

17 kwietnia br., podczas XX Jubileuszowego Kongresu Eksporterów Polskich, przedstawiciel Spółki odebrał list gratulacyjny z rąk Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Czesława Siekierskiego.

Celem konkursu jest promocja małych, średnich i dużych firm prowadzących działalność eksportową oraz promocja przedsiębiorstw i produktów z branż: chemicznej, elektromaszynowej i metalurgicznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rolno-spożywczej i pozostałych.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom.

Dziękujemy za docenienie WSK-Poznań!

PS Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą głowic, pomp i części ➡️ https://wsk-poznan.com.pl/oferta/motoryzacja/

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.