Wędkarska rywalizacja w Antoninku

wędkarska rywalizacja

W sobotę 20 maja kibicowaliśmy uczestnikom zawodów wędkarskich, które odbyły się nad poznańskim Młyńskim Stawem. Na zwycięzców czekały medale i puchary, w tym najważniejszy – Puchar Zarządu WSK-Poznań.

Wczesnym, sobotnim rankiem w szranki stanęło 15 zawodników, którzy łowili ukleje, leszcze, karasie i płocie. Największą złowioną rybą był 44-centymetrowy karaś. Wszystkie ryby po zważeniu zostały wypuszczone do stawu.

Uczestnikom kibicowali obecni oraz byli pracownicy WSK-Poznań z rodzinami – dziękujemy za Waszą energię i dobry humor 🙂

Klasyfikacja końcowa – podium:

 • 1 miejsce – Henryk Marcinczak (5,750 kg)
 • 2 miejsce – Zdzisław Banaszyk (4,780 kg)
 • 3 miejsce – Łukasz Sojka (3,840 kg)

Statuetki i medale wręczyła w imieniu Zarządu Pani Prokurent, Małgorzata Rogalewicz.

Zawody zostały zorganizowane przez Związki Zawodowe NSZZ Solidarność, Związek Zawodowy Metalowców i Hutników, Związek Zawodowy Inżynierów i Techników. Serdecznie dziękujemy Zarządowi za wsparcie i ufundowanie nagród dla zwycięzców rywalizacji. 

 

Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotogalerii:

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

   

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

  Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

  Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.