W poszukiwaniu innowacji na targach ITM INDUSTRY EUROPE

itm industry

Jak co roku odwiedziliśmy kluczowe targi przemysłowe w Europie – ITM INDUSTRY. Czterodniowe wydarzenie, oparte na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierane przez wiodące organizacje, stowarzyszenia i instytucje branży przemysłowej, odbyło się na Międzynarodowych Targach Poznańskich na przełomie maja i czerwca.

ITM INDUSTRY to aktualne trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0:
– światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali,
– ekspozycja pracujących maszyn i robotów w ruchu w Polsce,
– prezentacja najnowszych technologii w przemyśle i wymiana technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji,
– konferencje, debaty i szkolenia.

WSK-Poznań reprezentowali: Dyrektor Produkcji Cezary Pawłowski, Główny Technolog Łukasz Adamczak i Technolog Robert Kubiak. Nasza załoga odwiedziła m.in. stanowiska dostawców obrabiarek CNC, systemów mocowania do obrabiarek, automatów tokarskich wzdłużnych oraz kompleksowych rozwiązań technologicznych zrobotyzowanych systemów produkcji i gniazd paletowych.

 

itm industry

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.