Udział w forum polsko-arabskim w Dubaju

W grudniu 2021r. podczas światowej wystawy Expo 2020 w Dubaju delegacja WSK-Poznań wzięła udział w Polsko-Arabskim Forum Gospodarczym.

Ponad 75% produkcji WSK jest wysyłane na eksport a głównymi odbiorcami są firmy z krajów Bliskiego Wschodu. Możliwość uczestnictwa w Forum Gospodarczym, prezentacja oferty oraz rodzajów kooperacji to krok naprzód w kierunku dalszego rozwoju firmy.

To również okazja do wielu konstruktywnych rozmów, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych relacji z przedstawicielami Ministerstw, zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz aktualnymi i potencjalnymi klientami.

Ufamy, że nawiązane kontakty staną się w przyszłości wsparciem dla zwiększenia efektywności naszej międzynarodowej wymiany handlowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.