Wymiana doświadczeń podczas spotkania branży lotniczej w Saksonii

Saxony visit

W dniach 18-19 kwietnia przedstawiciele WSK-Poznań uczestniczyli w wizycie studyjnej „SAXONY!visit” w Dreźnie. Celem spotkania było nawiązanie kontaktów oraz wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami polskiego i niemieckiego przemysłu lotniczego i kosmicznego.

W trakcie wizyty zaprezentowaliśmy naszą firmę i jej możliwości produkcyjne. Istotnym punktem programu były spotkania B2B i networkingowe, a także odwiedziny w saksońskich firmach i instytucjach – zwiedziliśmy m. in. Herone GmbH oraz PMG Precision Mechanics Group GmbH. Ponadto uczestniczyliśmy w spotkaniu z drem Albertem Langkampnem, które odbyło się w Instytucie Konstrukcji Lekkich i Technologii Tworzyw Sztucznych na Uniwersytecie Drezdeńskim.

Wizyta została zorganizowana przez Saksońską Agencję Wspierania Gospodarki oraz Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Dolina Lotnicza”, do którego należy WSK-Poznań.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.