Przeprowadzka z biurowca

W I kwartale 2021 r. WSK-Poznań zakończyło przeprowadzkę z biurowca przy ul. Unii Lubelskiej do niewykorzystanych dotychczas biur w hali produkcyjnej zakładu.
Biurowiec powstał na początku lat 80-tych, zaraz po wybudowaniu hal fabrycznych WSK. Ze względu na swoją oryginalną połyskującą fasadę nazywany był „złotym biurowcem”.  W październiku 2020 r. WSK-Poznań sprzedało budynek firmie Skoda.

Sprzedaż budynku jest częścią strategii rozwoju WSK. Zakłada ona m.in. pozyskanie środków ze sprzedaży zbędnego majątku na inwestycje w park maszynowy. Ze względu na szeroki portfel zamówień, głównie eksportowych, WSK zwiększa moce produkcyjne. Firma kupuje nowe maszyny, wdraża Lean Manufacturing oraz zatrudniania fachowców.  Pracownicy WSK, którzy do tej pory pracowali w biurowcu, pracują obecnie w biurach usytuowanych w hali.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.