Wakacyjna promocja w WSK-Poznań

wakacje z pompą

To już dziś! W pierwszym tygodniu kalendarzowego lata startuje promocja „Wakacje z pompą”. W ramach akcji oferujemy Państwu szeroką gamę pomp i głowic do ciągników marki Ursus w atrakcyjnych, niższych cenach.

Nasze wyroby cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień oraz profesjonalne wsparcie sprzedaży.

 

Kontakt

Szczegółowe informacje o produktach objętych promocją uzyskacie Państwo od naszego Managera Sprzedaży, Pani Doroty Krzyżanowskiej:

•  mailowo (tr@wsk-poznan.com.pl)
•  lub telefonicznie (+48 532 721 014 )

Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania.

Zachęcamy do kontaktu!

 

Warto nas wybrać!

WSK-Poznań to przedsiębiorstwo o ponad 100-letniej tradycji i doświadczeniu w precyzyjnej obróbce metali.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych Konstruktorów oraz Technologów, posiadamy know-how do projektowania i wykonywania wyrobów precyzyjnych, pracujących w trudnych warunkach obciążeniowych oraz własne laboratoria badań i testowania produktów.

Promocja obowiązuje do 30.09.2023.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.