Otwarcie oddziału Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

paih w poznaniu

Promocja rodzimych produktów i usług na kilkudziesięciu rynkach świata, misje gospodarcze, targi – to tylko część działań, wpisujących się w ofertę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). 

W piątek oddział PAIH w Poznaniu oficjalnie otworzyli minister rozwoju i technologii Krzysztof Paszyk, sekretarz stanu w MRiT Jacek Tomczak, wiceprezes zarządu PAIH Magdalena Skarżyńska oraz prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Inauguracji towarzyszyła konferencja na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w której uczestniczyli przedstawiciele naszej spółki.

WSK-Poznań korzystała ze wsparcia PAIH-u kilkukrotnie, m.in.:

Doceniamy znaczące wsparcie Agencji dla naszych działań eksportowych oraz profesjonalizm przedstawicieli Zagranicznych Biur Handlowych.

Liczymy na dalszą współpracę i życzymy powodzenia w działaniach na rzecz firm z Wielkopolski.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.