Misja Biznesowa do Brazylii

misja biznesowa do brazylii

Kontynuujemy działania wspierające eksport naszych produktów. W dniach 6-12 kwietnia Prezes Zarządu, Pani Renata Szwed, uczestniczyła w Misji Biznesowej do Brazylii, zorganizowanej przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (Polish-Portuguese Chamber of Commerce) wspólnie z FecomercioSP.

To był bardzo intensywny czas – w programie misji znalazły się m.in. indywidualne spotkania B2B w siedzibach firm, seminaria i spotkania networkingowe. São Paulo to główny ośrodek przemysłowy, gospodarczy oraz technologiczny na półkuli południowej, a zarazem najbardziej zaludniony stan w Brazylii.

Serdecznie dziękujemy Panu Wojciechowi Baczyńskiemu za świetną organizację i wsparcie naszej ekspansji w Ameryce Południowej.

 

fot. dzięki uprzejmości Organizatora

fot. dzięki uprzejmości Organizatora

fot. dzięki uprzejmości Organizatora

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.