Inwestycje w Wielkopolsce

inwestycje w Wielkopolsce

W miniony poniedziałek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji „Czy warto inwestować?”, która została zorganizowana w ramach cyklu spotkań dla przedsiębiorców, inwestorów i samorządowców z naszego województwa.

Na spotkaniu zostały przybliżone możliwości wsparcia w Wielkopolsce: oferta finansowa Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., wsparcie przedsiębiorców przez Bank Gospodarstwa Krajowego, zagadnienia związane z ulgą podatkową, przedstawione przez Polską Strefę Inwestycji Wielkopolska.

Wydarzenie odbyło się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Organizatorzy konferencji: Polska Strefa Inwestycji Wielkopolska wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

WSK-Poznań reprezentowała Kierownik Działu Sprzedaży Beata Goszczyk. 

 

inwestycje w Wielkopolsce

inwestycje w Wielkopolsce

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.