Impreza integracyjna WSK-Poznań

W sobotę 10 lipca 2021r. w Dolinie Cybiny nad „Młyńskim Stawem”w Poznaniu odbyły się zawody wędkarskie o puchar Prezesa WSK-Poznań. Były to zawody spławikowo – gruntowe na żywej rybie. Liczyła się ilość złowionych ryb (w kilogramach) oraz złowienie jak najdłuższej ryby.

W zawodach rywalizowali ze sobą zarówno obecni, jak i emerytowani pracownicy firmy. W myśl zasad ekologii – wszystkie ryby po zważeniu zostały wypuszczone z powrotem do stawu. W nagrodę wszyscy wędkarze otrzymali atrakcyjne akcesoria wędkarskie a najlepszym wręczono medale i puchary.

Po zakończeniu zawodów  odbył się kilkugodzinny piknik rodzinny z atrakcjami sportowymi dla dzieci i dorosłych. Pracownicy grali w siatkówkę, przeciągali linę, grali w boule a najmłodsi kręcili hula-hop, skakali na skakankach, rzucali ringo i malowali przepiękne obrazki.

Czas spędzony w pięknych okolicznościach przyrody obfitujący w rozmowy i wspólne aktywności sportowe sprzyjał integracji i zacieśnianiu więzi międzydziałowych.

Poniżej prezentujemy opinie pracowników:

Lesław Wieczorek-pracownik Montażu Klimatyzowanego, uczestnik:

„Na imprezie było wesoło. Takie spotkania powinny odbywać się częściej, bo dają odstresowanie i rozluźnienie. Miejsce imprezy super- zieleń i woda, które sprawiają, że człowiek jest spokojniejszy. Na łonie natury jest najlepszy wypoczynek. Integrowałem się z wędkarzami, którzy namawiali mnie do tej pasji. Miałem czas na rozmowy z kolegami i koleżankami i miło spędziłem czas”.

Michał Duszyński- Mistrz Działu Produkcji, wędkarz:

„Jako zawodnik- wędkarz tegoroczne zawody oceniam dobrze. Dzięki sprzyjającej pogodzie brania ryb były dobre a efekty wędkowania zadowalające. Całą imprezę integracyjną oceniam dobrze. Najbardziej podobały mi się spontaniczne gry i zabawy, integrujące pracowników i ich rodziny.”

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.