Ekspansja na nowy rynek

ekspansja na nowy rynek

W dniach 29.05-02.06 br. Zarząd spółki WSK-Poznań uczestniczył w misji gospodarczej do Nigerii, zorganizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą. Celem misji było nawiązanie kontaktów z kontrahentami oraz poznanie specyfiki działania na nigeryjskim rynku.

Nigeria to kraj nastawiony na rozwój gospodarczy, co stanowi ogromną szansę dla polskich przedsiębiorców. Rynek jest chłonny i perspektywiczny, a Lagos, w której gościliśmy, uznawana za „afrykańską stolicę start-upów”.

W ramach misji Pani Prezes, Renata Szwed i Pan Prezes, Jarosław Gogołkiewicz, wzięli udział w Forum Biznesu w Lagos, podczas którego zaprezentowali ofertę WSK dla partnerów afrykańskich oraz odbyli liczne rozmowy z kontrahentami. Nasze sztandarowe produkty – pompy i głowice – spotkały się z dużym zainteresowaniem nigeryjskich przedsiębiorców.

Forum Biznesu otworzyli: Ambasador Federalnej Republiki Nigerii w Polsce, Pan Christian Onuoha Ugwu, Ambasador Polski w Nigerii, Pani Joanna Tarnawska oraz Prezes KIG i Przewodniczący Delegacji, Pan Marek Kłoczko. Relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie https://youtu.be/rAbHC_YNXXs.

Misja, w której wzięliśmy udział, była pierwszą delegacją ze świata po zaprzysiężeniu nowego prezydenta. Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów i partnerów wydarzenia:

Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Lagos, Lagos Chamber of Commerce and Industry i Nigerian Association of Chambers of Commerce, Industry, Mines and Agriculture przy wsparciu Ambasady RP w Abudży i Ambasady Nigerii w Warszawie.

ekspansja na nowy rynek

ekspansja na nowy rynek

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Telefon: +48 61 878 32 00
Telefon: +48 61 878 32 01

     

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

    Kontakt: : wsk-politykaprywatnosci@wsk-poznan.com.pl.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.