ul. Unii Lubelskiej 3, 61-249 Poznań, tel. +48 61 878 32 00, fax: +48 61 879 33 01, e-mail: wsk@wsk-poznan.com.pl

sklep internetowy: www.wsk-poznan.pl

Praca
Drukuj Email
  • Zatrudnimy pracowników na stanowisko :

( FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA O PRACĘ)

1. SZLIFIERZ

opis stanowiska i stawiane wymagania:

*praca na produkcji przy obróbce mechanicznej metali,

*umiejętność obsługi maszyn : szlifierki do wałków i otworów oraz umiejętność

posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

*umiejętność czytania rysunku technicznego.

2. OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

*praca na produkcji przy obróbce mechanicznej matali,

*znajomość obsługi maszyn i przyrządów pomiarowych,

3. TOKARZ

*umiejętność obsługi maszyn i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

*mile widziane osoby chętne do przyuczenia.

zgłoszenia i informacje:  tel. 061 8783 327 (326)

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 13:40